Oferta PSP Huzar

Kosmetyki HUZAR

Kosmetyki z serii Czyste Auto

  • KOKPIT

Mleczko do konserwacji wewnętrznych elementów samochodu. Czyści i konserwuje m.in. deskę rozdzielczą oraz inne elementy z tworzyw sztucznych. Nadaje gładkość i satynowy połysk czyszczonym powierzchniom, jednocześnie zapewniając przyjemny zapach i odświeżając kolor. Specjalnie opatentowana formuła tworzy na powierzchni kokpitu warstwę antystatyczną, która chroni przed osadzaniem się kurzu. 

  • TAPICERKA

Preparat do czyszczenia elementów tapicerki oraz dywaników samochodowych. Zawarte w nim składniki absorbują drobiny brudu, czyszczą i chronią przed ponownym zabrudzeniem. Poza tym nadają tapicerce i dywanom przyjemny zapach.

  • SILNIK

Preparat do mycia silnika z zewnątrz, elementów mechanicznych i nadwozia. Usuwa zalegający brud z tych elementów samochodu. Pozbywa się wszelkich olejów, smarów i innych zanieczyszczeń ropopochodnych.

  • FELGA

Alkaliczny preparat do czyszczenia felg samochodowych o szybkim działaniu. Wyjątkowa moc czyszcząca dokładnie usunie brud i zapieczony osad pochodzący z klocków hamulcowych. Nadaje się do wszystkich typów felg oraz do kołpaków i sprawia, że wyglądają jak nowe.

  • OPONA

Preparat do konserwacji opon i gumy, przywracający im oryginalny połysk i głęboki czarny kolor. Zapobiega przedwczesnemu zużyciu i starzeniu się opon, tworząc na ich powierzchni warstwę ochronną.

  • SZYBA

Płyn do mycia szyb samochodowych, nadający się też do innych szklanych powierzchni. Świetnie czyści, konserwuje oraz nadaje krystaliczny połysk, nie pozostawiając smug i zacieków. Ponadto chroni przed pojawianiem się rys i mikrouszkodzeń na powierzchni szyb.

  • OWAD

Preparat do usuwania owadów z karoserii, bezpieczny dla auta, jednocześnie o silnym działaniu. Usuwa kłopotliwe zanieczyszczenia pochodzenia organicznego z szyb i lakieru samochodowego. Nie zawiera w swym składzie wodorotlenków. Można go stosować na elementach wykonanych z aluminium i materiałach wrażliwych na alkalia. 

  • SZAMPON

Szampon samochodowy z woskiem z wysokiej jakości składnikami myjącymi. Preparat bardzo skutecznie czyści powierzchnię auta dzięki wytwarzaniu aktywnej piany, która rozpuszcza nawet trudne zabrudzenia. Po usunięciu zanieczyszczeń, powoduje szybsze wysychanie mytej powierzchni. Dzięki zawartości wosku tworzy na lakierze błyszczącą warstwę, która zapobiega pojawianiu się plam i zacieków oraz dodatkowo odpycha wodę. 

  • HYDROWOSK

Hydrowosk o potrójnej sile działania i przyjemnym zapachu. Nadaje efekt nabłyszczenia lakierowanym częściom pojazdu. Osusza mytą powierzchnię i zabezpiecza lakier przed działaniem czynników pogodowych.

Zapachowy płyn do spryskiwaczy LETNI

HUZAR Energy Drink

GÓRA